Natuur pur sang: klein groen perceel van 940 m2 - Triebel/Vogtland - Duitsland

    Flurstück 379A
    08606 Triebel/Vogtland (Duitsland)
    • Perceel
    • Natuurperceel gelegen in de parel van Saksen! Gelegen in het zuidoostelijke deel van de mooie deelstaat Saksen, op de grens met de deelstaat Beieren, nabij steden als Erfurt, Jena, Chemnitz, Plauen, maar ook Praag binnen rijafstand, ligt dit prachtige kavel natuurgrond van maar liefst 940 m² groot. Dit "Privatgrundstück" is omgeven door groen, bos en akkers. Een prachtige uitdaging om hier iets creatiefs mee te doen en er uw droombestemming van te maken! Enkele ideeën: een eigen voedselbos, kortstondig kamperen, houtkap, of gewoon als toekomstbestendige belegging in uw eigen stukje aarde! Het geheel is idyllisch gesitueerd in een heuvellandschap, met aangrenzende glooiende akkers en bossen. Veel van deze bossen zijn aangewezen als Flora-Fauna habitat en vogelreservaat. Wat een heerlijke plek om tot rust te komen, een kampvuurtje te maken, weg te dromen tussen eigen groen, geheel omgeven door natuur, bos, weilanden en akkers. Boek een BnB of knus hotel en pak van hieruit de fiets, motor of MTB om eropuit te trekken. Bezoek de mooiste historische steden en dorpen van Saksen of Thüringen, of ga ’s winters skiën in het Vogtland! De Vogtlandkreis kenmerkt zich door de vele waardevolle architectonische gebouwen en markante cultuurmonumenten. Door haar ligging, het grote aantal monumentale gebouwen en de adembenemende omgeving is het een populaire bestemming. Met een uitgebreid netwerk van wandelpaden in en rond de steden zijn de verkenningsmogelijkheden eindeloos. Op het perceel bevinden zich deels bomen en struiken (wildgroei). • coördinaten: 50.352123, 12.022417

      Perceel
      Gronden
      Onbekend

      Partnerveiling
      Troostwijk Auctions
    • Toewijzing
      Recht van gunning

      Vastgoed Veiling Overschiestraat 59 1062 XD Amsterdam

      Deze website maakt gebruik van cookies.
      Lees meer in onze privacy- en cookieverklaring.