Perceel: 1.747 m2 in Hettstedt - Duitsland
- Recreatiegrond
Gelegen in de Stad Hettstedt, in de “Sudharz” ligt deze prachtige kavel van totaal maar liefst 1.747 m2 groot. De kavel bestaat uit land, groen en bos met daarachter de het riviertje “Wipper”. Aangrenzend ligt de bebouwde omgeving, het grondstuk is makkelijk bereikbaar via de openbare weg. Dit “privatgrundstuck” is met groen, bos en water omgeven maakt het een heerlijke plek om hier tot rust te komen. Een prachtige uitdaging hier iets creatiefs mee te doen en er uw droombestemming van te maken! Ondertussen pakt u een hotel, B en B of zet u uw tent op en bezoekt u de mooiste historische steden en dorpen van Saksen en Thuringen, het adembenemende Harz gebergte en de uitgestrekte natuur die dit gebied rijk is. In deze omgeving fietst / mountainbike u dagen achtereen. De regio staat ook bekend om zijn prachtige wandelroutes (Hiking Trails), meren, uitgestrekte bossen en uitkijktorens. Ook vissers en watersporters komen hier aan hun trekken. De Stad Hettstedt is gelegen in Landkreis Mansfeld-Sudharz, telt ca. 14.000 inwoners, kent een levendig centrum met diverse winkels, marktplein, het raadhuis, vele monumentale gebouwen, restaurantjes en terrassen. Uw kans om een eigen stukje land bemachtigen als toekomstbestendige investering! Op het perceel bevinden zich thans bomen, planten en struiken (wildgroei) Hettstedt, omgeving 06333 Molmecker Strasse ( Saksen-Anhalt, Duitsland) Flur 32, Flurstucke 991/144 en 992/143
- TypeRecreatiegrond
- GroepGronden
- GebruikssituatieOnbekend
- SoortPartnerveiling
- Datum
- OrganisatorTroostwijk Auctions
- ToewijzingRecht van gunning
Vastgoed Veiling Overschiestraat 59 1062 XD Amsterdam