Vrijstaande woning met garage en bijgebouwen in Crossen an der Elster - Duitsland

    Nöben 16
    07613 Crossen an der Elster (Duitsland)
    • Vrijstaande woning
    • 78 m² object
    Dit betreft een partnerveiling van Troostwijk Auctions, bieden op deze pagina is niet mogelijk. De veiling is geopend tot 3 april 2024, om 14:00 uur. Onder "Over het object" vindt u de externe link naar de veiling op Troostwijk Auctions.
    • Het stadje Crossen an der Elster, waarvan de geschiedenis teruggaat tot 995, ligt in het prachtige Thüringen, vol met natuurgebieden, oude kastelen, fietspaden en een hele reeks andere toeristische attracties. De rivier de Elster stroomt door de stad en is naast haar schoonheid ook een plek voor kajakliefhebbers. Een van de trekpleisters van de stad is het barokke kasteel met een prachtige balzaal, waar regelmatig concerten, kunsttentoonstellingen en andere evenementen plaatsvinden. Ieder jaar kun je ridders en vrouwen in middeleeuwse kostuums tegenkomen die door de straten lopen. Naast alle essentiële voorzieningen zoals supermarkten, banken, restaurants, scholen, speeltuinen, bussen en treinen, heeft de stad ook een bruisend stadsleven waar veel dansfeesten, concerten etc. worden georganiseerd. Daarnaast wordt er jaarlijks een kerstmarkt georganiseerd. Je kunt ook deelnemen aan schilderlessen of gewoon naar de bioscoop gaan. En laten we de prachtige natuur rondom de stad niet vergeten, die ons uitnodigt tot wandelingen, fietstochten of zelfs paragliden. Alsof dit alles nog niet genoeg is, liggen er ook andere grote steden binnen handbereik, vol met bezienswaardigheden zoals Zeitz, Jena of Gera, die met de trein in slechts 15 minuten te bereiken is. De veiling betreft een vrijstaande woning met garage en bijgebouwen. Bouwjaar ca. 1938, gedeeltelijk gerenoveerd in 1992-2020 (kunststof ramen/inbraakwerende toegangsdeur/ketel etc.). Verwarming bestaande uit oude elektrische radiatoren en houtkachels in twee keukens. Het sanitair en de elektrische systemen zijn gedateerd, maar lijken compleet. De algehele staat van de woning vereist renovatie en modernisering. Er is zichtbare schimmel op de keukenwanden (slechte ventilatie tijdens het koken). De woning grenst aan het huis van de buurman, met de deur links naast de garagedeur die toegang biedt tot hun huis via de voortuin, zoals conventioneel vastgelegd in kadaster. De laatste eigenaar heeft tot 2022 in het huis gewoond. Perceeloppervlakte: ca. 246 m² Woonoppervlakte: ca. 78 m² + bruikbare oppervlakte bijgebouwen, tweede keuken met woonkamer (zichtbaar op de foto's en projecties), garage, kelders en een huis in de tuin, totaal ca. 160 m2 78 m2 + 160 m2 = 238 m2 Energiecertificaat: B, 323,5 kWh/ (m² jaar) Alle items die zichtbaar zijn op de foto's en de items die niet zichtbaar zijn, worden samen met de woning door de koper overgenomen. Technische tekeningen met afmetingen zichtbaar op de foto's zijn uitsluitend bedoeld om u een idee te geven van de complete voorziening. Het pand zal worden verkocht ‘as-is’. De verkoop zal worden afgehandeld door een Duitse notaris, waarvan de kosten voor rekening van de koper zijn.

      Vrijstaande woning
      Woningen
    • Bouwjaar
      1938
      Onbekend
    • Oppervlakte object
      78 m²

      Partnerveiling
      Troostwijk Auctions
    • Toewijzing
      Recht van gunning

      Vastgoed Veiling Overschiestraat 59 1062 XD Amsterdam