174.932 m2 bosgrond in de regio Belogradchik - Bulgarije

    Belogradchik (Bulgarije)
    • Bosgrond
    • 174,932 m² perceel
    Dit betreft een partnerveiling van Troostwijk Auctions, bieden op deze pagina is niet mogelijk. De veiling is geopend tot 13 februari 2024, om 14:30 uur. Onder "Over het object" vindt u de externe link naar de veiling op Troostwijk Auctions.
    • 174.932m2 Bosgrond in de regio Belogradchik - Bulgarije • Gemengd loofbos • 174.932 m2 / 17,4932 ha • 3 km van de UNESCO-site van Belogradchik • Belastingvrije grond Geschikt voor houtoogst bij volwassenheid (10-15 jaar). Ondertussen biedt het bos een belastingvrije (nul lopende kosten of verplichtingen) investering. Mogelijke landgebruiken vandaag de dag omvatten de bouw van niet-permanente structuren zoals blokhutten of containerwoningen. Alle vormen van wildactiviteiten zijn toegestaan in het gebied. Redenen om bos te bezitten variëren van de voor de hand liggende investering, natuuractiviteiten, en het compenseren van uw CO2-voetafdruk. Het perceel heeft drie toegangspunten: Belogradchik TV-toren (3km), dorp Yaniovets (1,5 km), Oreshets Treinstation (5 km). Andere nabijgelegen attracties zijn onder andere het nationaal monument Venetsa Grot, 200m lang met onyx kristallen en vijf ondergrondse watervallen. Het meest beroemde herkenningspunt in de directe omgeving is de UNESCO-werelderfgoedsite van Belogradchik. De rotsen vormen een unieke, natuurlijke vesting die door alle rijken die dit land hebben bewoond, is gebruikt. Over eeuwen hebben de Thraciërs, Romeinen en Ottomanen allemaal gebruik gemaakt van het strategische voordeel van de rotsen. Meer informatie is te vinden op de UNESCO-website, waar Belogradchik wordt aangeduid als van “Uitzonderlijke Universele Waarde”. Foto's van het algemene gebied, inclusief de rotsen en het fort, zijn opgenomen aan het einde van de gepubliceerde foto's. De getoonde foto's omvatten het gehele perceel van 174.932 m2 / 17,4932 ha. Belastingvrije grond, nul lopende kosten. Bezichtigingen voor het bieden kunnen op korte termijn worden geregeld tijdens de veilingperiode. De eigendomsoverdracht kan worden voltooid via een lokale notaris, of op afstand via de Bulgaarse ambassade in Den Haag. Grondbezit en permanente verblijfsrechten zijn beschikbaar voor alle EU-burgers. Notaris- en juridische kosten zullen ongeveer €800 (volledig inclusief) bedragen voor EU-burgers. Niet-EU-burgers kunnen ook grond bezitten door een niet-handelsvennootschap Ltd. in Bulgarije te vormen. Kosten en voorwaarden variëren voor niet-EU-burgers, vraag informatie aan vóór het bieden. Kadastrale Referenties: 87477.114.4 87477.114.53 87477.114.7 87477.114.54 87477.114.8 87477.114.56 87477.114.9 87477.114.58 87477.114.10 87477.114.59 87477.114.11 87477.114.62 87477.114.12 87477.114.63 87477.114.13 87477.114.64 87477.114.14 87477.114.65 87477.114.15 87477.114.66 87477.114.19 87477.114.67 87477.114.20 87477.114.68 87477.114.21 87477.114.69 87477.114.22 87477.114.70 87477.114.26 87477.114.71 87477.114.27 87477.114.72 87477.114.28 87477.114.75 87477.114.29 87477.114.76 87477.114.30 87477.114.77 87477.114.31 87477.114.78 87477.114.35 87477.114.79 87477.114.36 87477.114.80 87477.114.37 87477.114.81 87477.114.38 87477.114.82 87477.114.39 87477.114.83 87477.114.42 87477.114.84 87477.114.43 87477.114.85 87477.114.44 87477.114.86 87477.114.45 87477.114.91 87477.114.46 87477.114.92 87477.114.47 87477.114.93 87477.114.48 87477.114.94 87477.114.49 87477.114.97 87477.114.50 87477.114.98 87477.114.51 87477.114.99 87477.114.52 87477.114.100

      Bosgrond
      Gronden
      Onbekend
    • Oppervlakte perceel
      174,932 m²
    • Meer info

      Partnerveiling
      Troostwijk Auctions
    • Inzetpremie
      Afwijkend
    • Toewijzing
      Recht van gunning

    • + Inzetpremie (zie bijzondere veilingvoorwaarden)

    Dataroom

    Deze website maakt gebruik van cookies.
    Lees meer in onze privacy- en cookieverklaring.