's-Gravenpolder, Vuurdoornstraat 31

    Vuurdoornstraat 31
    4431 EM 's-Gravenpolder
    • Nieuwbouwwoning
    • 172 m² object
    • 396 m² perceel
    • Een vrijwel nieuwe woning in de prachtige wijk Verspreide huizen in ’s-Gravenpolder. Een wijk met relatief veel jonge gezinnen. De woning is gebouwd in 2022. Deze ruime vrijstaande woning heeft 4 slaapkamers. Zelfs een 5e of 6e slaapkamer behoort tot de mogelijkheden. Tevens beschikt de woning over een multifunctionele aanbouw. De woning is nog volledig in te richten naar jouw persoonlijke smaak. Entree Ruimte, dat is het eerste wat opvalt als je de hal betreedt. De hal geeft toegang tot de meterkast, het toilet en de trap naar de eerste verdieping. Vanuit hier heb je tevens toegang tot de woonkamer. Wonen & koken De woonkamer is ruim en licht en laat zich gemakkelijk indelen met voldoende ruimte voor een ruime zit- en eethoek. Via de woonkamer heb je toegang tot de open keuken, de tuin en de toekomstige werkruimte/slaapkamer. De open keuken is gelegen aan de voorzijde van de woning en kan nog volledig naar eigen smaak worden ingericht. Er zijn voldoende ramen zodat er veel natuurlijke lichtinval is. Werkruimte/ Slaapkamer Via de woonkamer of via een aparte voordeur aan de voorzijde van de woning bereik je de multifunctionele aanbouw. Deze ruimte kan gebruikt worden als werkruimte (kantoor/thuiswerkplek/praktijk) of als extra slaapkamer. Vanuit deze ruimte heb je ook direct toegang tot de achtertuin. Slapen, dromen & douchen De ruime eerste verdieping is voorzien van 3 ruime slaapkamers en een badkamer. De badkamer is volledig betegeld en is voorzien van een toilet en inloopdouche. Verder kan ook deze ruimte naar eigen smaak worden afgebouwd. De overloop is ruim en licht en voorzien van een vaste trap naar de tweede verdieping. Zolder & opslag Via de vaste trap op de overloop bereik je de tweede verdieping. Een hoge en ruime zolder. Hier is een zeer ruime vierde slaapkamer te realiseren. Zelfs een vijfde slaapkamer behoort tot de mogelijkheden. Deze verdieping is voorzien van dakramen dus aan lichtinval geen gebrek. Op deze verdieping bevindt zich ook de warmtepomp (Gree Versatie III) inclusief boiler en buffervat. Achter de knieschotten op zolder is er nog extra opbergruimte. Tuinieren, zonnen & genieten Vanuit de woonkamer of vanuit de werkruimte/slaapkamer op de begane grond of via de zijkant van de woning bereik je de ruime achtertuin. Wil je een oase van rust? Een wilde tuin met veel biodiversiteit? Een strakke tuin? De tuin, ideaal gelegen op het zuidwesten, is nog volledig naar eigen smaak in te richten! Tot slot De woning is volledig geïsoleerd en (wordt) voorzien van een verwarmingssysteem, meterkast, vloerafwerking, stopcontacten, kabelaansluitpunten en lichtpunten. De woning is behang klaar. Een mooie uitdaging om uw eigen huis deels zelf af te bouwen en in te richten! Kenmerken: * Vrijstaande woning * Bouwjaar 2022 * Woonoppervlakte ca. 172 * Inhoud ca. 550m3 * Perceel ca. 396 m2 * 4 slaapkamers (optie tot meer) * De woning kan volledig naar eigen smaak en behoeften worden ingedeeld en ingericht * Rustige en kindvriendelijke buurt (jonge wijk) * Warmtepomp Gree Versati III inclusief boiler en buffervat * Vloerverwarming * Kunststof kozijnen en dubbel HR++ glas *

    • Kadastrale gegevens:

      Het eeuwig durend recht van erfpacht van een casco woning gelegen aan de Vuurdoornstraat 31 te 4431 EM ‘s Gravenpolder, kadastraal bekend als gemeente Borsele, sectie AG, nummer 4168 groot driehonderd zesennegentig vierkante meter (396 m2); Er is sprake van erfpacht met de mogelijkheid tot afkoop. Conform de erfpachtconstructie is er een recht tot koop, welke uitkomt op ca. Eur. 97.042,- incl. btw. Bepalingen recht van erfpacht ( Ten aanzien van bijzondere verplichtingen die voormeld recht van erfpacht beheersten, wordt verwezen naar de bepalingen opgenomen in voormelde akte uitgifte/vestiging recht van erfpacht (deel 82178 nummer 61), waarin woordelijk staat vermeld: (aanvang citaat) “Artikel 3. canon 1. De uitgifte in erfpacht geschiedt tegen een jaarlijkse canon die is berekend aan de hand van de voor de Grond overeengekomen grondwaarde te vermenigvuldigen met het dan geldende canonpercentage. De betaling van de kosten van de rioolhuisaansluiting als vermeld in artikel 14 lid b., vindt plaats via het kantoor van de notaris. 2. De grondwaarde bedraagt tweehonderd euro 9€ 200,00) per m² exclusief BTW, ofwel tweehonderd twee en veertig euro (€ 242,00) per m2 inclusief BTW. In totaal bedraagt de grondwaarde derhalve zeven negentigduizend twee en veertig euro (€ 97.042,00) inclusief btw en het canonpercentage bedraagt drie procent 3 % vanaf heden. De canon bedraagt dus tweeduizend negenhonderd elf euro zes en twintig cent (€ 2.911,26) per jaar of tweehonderd twee en veertig euro een en zestig cent (€ 242,61) per maand. 3. De canon wordt jaarlijks per één januari herzien, voor het eerst op een januari volgend op de datum passeren akte, volgens het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI), reeks CPI alle huishoudens, zoals gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek. 4. De grondwaarde is berekend aan de hand van het geschatte aantal m² oppervlakte in erfpacht uit te geven grond. Indien de grondwaarde van de Grond per m² met toepassing van artikel 11 hoger of lager wordt, wordt de canon met terugwerkende kracht vanaf de vestiging van het erfpachtrecht aangepast aan de hand van de gewijzigde grondwaarde. Artikel 4.verwerving blote eigendom De erfpachter is gerechtigd om de blote eigendom van de Grond van de gemeente te verwerven. Door deze aankoop houdt het erfpachtrecht op te bestaan en wordt de erfpachter Volledig eigenaar van de Grond met bijbehorende opstallen. Bij uitoefening van het kooprecht zal de koopsom gelijk zijn aan de in artikel 3 lid b. genoemde grondwaarde. Van het kooprecht van de Grond kan te allen tijde gebruik worden gemaakt. Indien de erfpachter van het kooprecht gebruik wenst te maken, dient deze dit tenminste 2 maanden van tevoren aan de gemeente aan te kondigen. Partijen komen overeen dat dit recht tot koop overdraagbaar is. De erfpachter kan zijn rechten en plichten uit hoofde van hetgeen in dit artikel is overeengekomen uitsluitend overdragen aan een ander door middel van een driepartijen overeenkomst als bedoeld in artikel 6:159 BW. Van het kooprecht kan alleen gebruik gemaakt worden voor de volledige grond. Alle kosten, rechten en belastingen met betrekking tot de overdracht van de Grond zijn voor rekening van erfpachter.

      Nieuwbouwwoning
      Woningen
    • Bouwjaar
      2022
      Leegstaand
    • Oppervlakte object
      172 m²
    • Oppervlakte perceel
      396 m²
    • Meer info

    Bezichtigingen

    Het is mogelijk om deze woning op afspraak te bezichtigen, neem hiervoor contact op met VN Makelaars.

      Vrijwillige veiling
    • Biedmethode
      Opbod en afslag
    • Status
      Gegund
      Veilingnotaris.nl
    • Inzetpremie
      Ten laste koper
    • Belasting
      Overdrachtsbelasting

    Op deze veiling zijn de AVVIVV 2013 en bijzondere veilingvoorwaarden van toepassing.

    Het is mogelijk om tot en met een onderhands bod uit te brengen.

    • + Inzetpremie ten laste van koper
    • + Bijkomende kosten à 1.931,49 EUR
    • + Overdrachtsbelasting
    Kostenoverzicht downloaden

    Dataroom

    Makelaar

    Voor vragen over deze verkoop kun je terecht bij:

    VN Makelaars Stationspark 30 4462 DZ Goes

    Tel. +31(0)6 - 208 608 49