Natuurperceel in Greiz Thüringen - Duitsland

    x
    Greiz Thüringen (Duitsland)
    • 191 m² perceel
    • Natuurperceel met tal van mogelijkheden. Gelegen in het noord-oostelijke deel van de mooie deelstaat Thuringen, in de nabijheid van steden als Erfurt, Jena, Dresden, Leipzig, Chemnitz, maar ook Praag op rijafstand, met een enorm natuur- en bosrijkgebied als achtertuin, ligt geheel in het groen verscholen deze prachtige kavel natuurgrond van maar liefst 191 m2 groot. Dit “privatgrundstuck” is met groen, bos en water omgeven. Het geheel is idyllisch tegen een heuvellandschap gesitueerd, met naastgelegen de rivier Weisse Elster. Veel van deze bossen zijn aangewezen als Flora-Fauna habitat en vogelreservaat. Wat een heerlijke plek om hier tot rust te komen, een kampvuurtje te maken, weg te dromen tussen eigen groen, geheel omgeven door natuur, bos, weilanden en akkers. Van hieruit pakt u de fiets, motor of MBT en trekt u erop uit. Bezoekt u de mooiste historische steden en dorpen van Saksen of Thüringen, of gaat u ’s winters skiën in het Vogtland! Hier waar de winters nog winter zijn en alle seizoenen een beleving, kunt u uw eigen perceel grond bemachtigen als toekomstbestendige investering! Thuringen, Greiz : Het park/kasteelstadje Greiz met ongeveer 20.000 inwoners ligt in de Vallei van de Weise Elster, in het Thuringer Vogtland. De stad kenmerkt zich door de vele waardevolle architectonische gebouwen en markante cultuurmonumenten. Door haar ligging, het grote aantal monumentale gebouwen en adembenemende omgeving is de stad Greiz een populaire bestemming. Met een uitgebreid netwerk van wandelpaden rond de stad zijn de verkenningsmogelijkheden eindeloos. Op het perceel bevinden zich deels bomen en struiken (wildgroei)

      Onbekend
    • Oppervlakte perceel
      191 m²

      Partnerveiling
      Troostwijk Auctions
    • Toewijzing
      Recht van gunning

      Vastgoed Veiling Overschiestraat 59 1062 XD Amsterdam